Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale jazgot i wycie. A od kiedy to miasto jest od organizacji koncertów metalowych kapel? Może pójdźmy dalej. Zażądajcie anty mohery, czyli ci co plują na własne matki, babcie i ciotki, żeby wam miasto w ramach krzewienia kultury i promocji kraśnik zorganizowało jeszcze w swoim lokalu: 1. burdel (najlepiej darmowy). 2. walki mma (najlepiej bez sędziego). 3. targi erotyczne (z szerokim wyborem atrybutów januszka). 4. wybory miss transeksualistów (w których weźmiecie udział z racji swojej otwartości i tolerancji). 5. świątynię scjentologów (z prelekcjami w gimnazjach). 6. wystawę na temat niemieckich i żydowskich ofiar polskiego holocaustu (ze specjalną nagrodą pienieżną dla M.Stuhra za propagowanie historii polskiego średniowiecza:). A w prywatnym lokalu róbcie sobie co chcecie - na tym poelga demokracja, chyba że łamiecie prawo. Pozdrawiam was pseudosataniści. Czuj czuwaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muamar Kaczafi napisał:
Ale jazgot i wycie. A od kiedy to miasto jest od organizacji koncertów metalowych kapel? A w prywatnym lokalu róbcie sobie co chcecie - na tym poelga demokracja, chyba że łamiecie prawo.
(...) koncert organizowała prywatna osoba tylko w lokalu należącym do miasta (czyli do wszystkich mieszkańców, a nie do rządzącej kliki). I właśnie na tym polega demokracja, że maja prawo odbywać się żenująco słabe festiwale piosenki patriotycznej, papieskiej, disco polo i tym podobne, które serwują obecne wladze jak i koncerty metalowe. Daje sobie uciąć rękę, że jakby zrobić w referendum w sprawie tego nieszczęsnego koncertu to większość nie miałaby nic przeciwko albo wzruszylaby ramionami. Tylko tacy moherowi faszyści jak wyżej podpisany Muamar Kaczafi sieją oszołomski ferment na podstawie wlasnego zacofania (święta panienko!!! o szatanie śpiewajo!!1 w katolickim kraju!! pewnie koty tysz jedzo!!)
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2012 r. o 15:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboków i psychopatów powinno się izolować, a nie organizować tego typu imprezy. Wolność /jak to niektórzy określają/ też ma swoje granice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że w Kraśniku panuje jeszcze średniowiecze. Później się dziwią że młodzież robi roz....dziaj na mieście. Na takich właśnie koncertach ludzie wyładowują agresję w pozytywny sposób ale jak widzę niektórzy tego nie rozumieją. Równie dobrze wyznawcy innych religii czy ,,sataniści" powinni żądać zakazu koncertów zespołów grających muzykę tzw ,,chrześcijańską". Banda idiotów i tyle. Zanim ktoś zacznie mnie wyzywać od małolatów i satanistów to uprzedzam-ani jedno ani drugie. Pozdrowienia dla burmistrza i jego kumpli. Niech Kraśnik staje się dalej jeszcze większą dziurą niż jest. P.S. Dla mnie KAT to legenda polskiego(i nie tylko) grania. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onyx napisał:
Zboków i psychopatów powinno się izolować, a nie organizować tego typu imprezy. Wolność /jak to niektórzy określają/ też ma swoje granice.
A co powiesz o dziwnych facetach w czarnych sukienkach, którzy publicznie zachęcają do picia krwi i jedzenia ciała niejakiego Chrystusa? Czy to nie jest propagowanie kanibalizmu? Może ich też należałoby izolować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagłosuj! http://krasnik.nasze...0a100cdf5,1,3,5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dedykacją dla Jaśnie Wielmożnego tfu Pana Burmistrza -"Skąd ja go znam,owłośiony łeb,zapytam go.Skąd ja cię znam,nie odezwał się,chory czy co???????????" Nie,to tylko nasz kraśnicki "uzdrowiciel"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co powiecie o takim, dość popularnym w naszym kraju rytuale: dziwni facetach w czarnych sukienkach publicznie zachęcają do picia krwi i jedzenia ciała niejakiego Chrystusa? Czy to nie jest propagowanie kanibalizmu? Może należałoby tego zabronić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aww napisał:
Co powiecie o takim, dość popularnym w naszym kraju rytuale: dziwni facetach w czarnych sukienkach publicznie zachęcają do picia krwi i jedzenia ciała niejakiego Chrystusa? Czy to nie jest propagowanie kanibalizmu? Może należałoby tego zabronić?
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://krasnik.nasze...86993493f70d1f3 Przeszło 85% Kraśniczan jednoznacznie, negatywnie ocenia dotychczasową kadencję burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprzyjaźnieni donieśli, że 89 % wpisów pochodi z ośrodka opokowej telewiji. Następnym razem ujawnię nazwiska wpisowiczó pracujących w tej pseudo stacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sieć napisał:
Zaprzyjaźnieni donieśli, że 89 % wpisów pochodi z ośrodka opokowej telewiji. Następnym razem ujawnię nazwiska wpisowiczó pracujących w tej pseudo stacji.
Zaprzyjaznieni czyli pachołki z Pisu? Ja nie jestem z telewizji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zaprzyjaznieni czyli pachołki z Pisu? Ja nie jestem z telewizji
Pseudo stacja?Już to kiedyś słyszałem...Przed wyborami ten gruby Kalinowski od ubezpieczeń stał przed swoim biurem i wykrzykiwał że TV Krasnik to koreańska telewizja!To jest żałosne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sieć napisał:
Zaprzyjaźnieni donieśli, że 89 % wpisów pochodi z ośrodka opokowej telewiji. Następnym razem ujawnię nazwiska wpisowiczó pracujących w tej pseudo stacji.
Juz inwigilują bo bo bardzo dużo komentarzy negatywnych dla wysokiego lekarza burmistrrza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Juz inwigilują bo bo bardzo dużo komentarzy negatywnych dla wysokiego lekarza burmistrrza?
Nie już,a cały czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sieć napisał:
Zaprzyjaźnieni donieśli, że 89 % wpisów pochodi z ośrodka opokowej telewiji. Następnym razem ujawnię nazwiska wpisowiczó pracujących w tej pseudo stacji.
Gościu,wez sie nie ośmieszaj .Z tego co wiem nikt nie wstydzi sie pracy w TVKRAŚNIK jak i poglądów politycznych.Faktem jestt że w KTV nie lubią twoich guru ,panów MW i JS,którym ty tak gładko wchodzisz w d***.Epoki ci się pomyliły,komuny dawno nie ma i każdy może mówić i pisać to na co ma ochotę.Ja cieszę się z tego że ludziom w Krasniku otworzyły się oczy i za 2 lata nie dadza nabrać sie na deb***ne hasła typu"Uzdrowię Kraśnik" i na gierki byłego posła Jasnie Wielmożnego pana S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Usprawiedliwiasz przestępcze czyny ludzi, którzy pretendują do roli moralnych autorytetów. Trzeba być nie lada kanalią, aby tak myśleć. Jeśli jesteś wierzący, to lepiej się wyspowiadaj, bo ciężko zgrzeszyłeś.
Istne diabły w tych sutannach. To się w głowie nie mieści. Ksiądz grubo po trzydziestce bzyka dziecko z gimnazjum!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Istne diabły w tych sutannach. To się w głowie nie mieści. Ksiądz grubo po trzydziestce bzyka dziecko z gimnazjum!!!!!!
Inteligentne bestie z tych diabłów.Chyba masz ciasną... głowę,a czyn ze wszech miar naganny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://krasnik.nasze...0a100cdf5,1,3,5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak oto w wolnej i demokratycznej polsce ogranicza się dostęp do kultury.żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...